MOTO – TECH Centrum Obsługi Maszyn i Pojazdów

Strumień, ul. 1 Maja 50

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 17:00, Sobota 8:00 - 13:00

33 857 12 30 / 508 11 31 31 / 512 39 04 39

DLA DOMU

Oferujemy bardzo duży wybór sprzętu niezbędnemu w każdym gospodarstwie domowym. Serwisujemy wszystkie sprzęty spalinowe, oferujemy również transport od i do klienta.

Więcej...

DLA FIRMY

Firmom oraz organizacjom oferujemy specjalne warunki obsługi serwisowej oraz sprzedażnej i posprzedażnej. Rabaty dla stałych klientów, rozliczenia na podstawie miesięcznej FV. Obsługa flot samochodowych.

Więcej...

SKLEP

Prowadzimy również sklep internetowy w którym zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty z zakresu urządzeń oraz części i akcesorii.

Więcej...

KOWAX POLSKA

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów firmy KOWAX na Polski rynek. Spawarki, akcesoria spawalnicze, środki ochrony. "Prawa ręka spawacza."

Więcej...

PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU

O Firmie

Jesteśmy firmą znajdującą się na rynku od 2008 roku, przez te lata firma zbierała doświadczenia na polu urządzeń spalinowych. Jako autoryzowany dealer firm STIHL oraz STIGA, prowadzimy serwis między inymi tych marek.

Współpracujemy z wieloma firmami na zasadzie umów lojalnościowych. Kontrahenci tacy mają priorytet napraw w naszym serwisie. Dla naszych klientów oferujemy możliwość transportu zepsutego sprzętu do serwisu oraz rabaty cenowe na części.