MOTO – TECH Centrum Obsługi Maszyn i Pojazdów

Strumień, ul. 1 Maja 50

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 17:00, Sobota 8:00 - 13:00

33 857 12 30 / 508 11 31 31 / 512 39 04 39

DLA DOMU

Sezon wiosenno-letni to okres, w którym szczególną popularnością cieszą się urządzenia do przycinania i koszenia trawnika. Jesteśmy w tym aspekcie świetnie przygotowani, oferując elektryczne i spalinowe rozwiązania w postaci kosiarek trawnikowych (pchane, samojezdne, klasyczne, wielofunkcyjne, specjalistyczne, robokosiarki – kosiarki automatyczne) , traktorów ogrodowych (z koszem i bez, do zastosowań amatorskich i profesjonalnych) oraz kos i podkaszarek (z giętym i prostym wałem, urządzenia wielofunkcyjne, amatorskie i profesjonalne). 
W przygotowaniu opału na zimę z pewnością pomogą elektryczne i spalinowe pilarki łańcuchowe do zastosowań amatorskich, półprofesjonalnych i profesjonalnych.

 

Kosiarki, traktorki, kosy, pilarki, nawadnianie

Ręczne narzędzia ogrodnicze

 

 

Szpadle, widły, łopaty, łopaty do śniegu, siekiery, motyki, sekatory, piły, grabie – te i inne narzędzia ogrodnicze znajdziesz w naszym sklepie. W ofercie produkty najwyższej jakości takich marek jak m.in. Fiskars, Stihl czy Bahco.

 

 

 

 

Również zwolennicy nietypowych prac znajdą u nas coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą profesjonalnych odśnieżarek, zamiatarek, glebogryzarek, wertykulatorów, rozdrabniaczy do gałęzi, łuparek do drewna, wiertnic glebowych i innych maszyn do zadań specjalnych.

 

 

Urządzenia specjalistyczne dla branży ogrodniczej

Urządzenia ogrodowe – części zamienne, akcesoria

 

 

Do wszystkich powyższych urządzeń gwarantujemy bogatą gamę akcesoriów (żyłki, oleje, smary, osłony wzroku i słuchu, łańcuchy, prowadnice) oraz części zamiennych (zarówno w postaci części oryginalnych jak i tańszych zamienników). Prowadzimy również swój własny serwis.

 

 

RÓŻNE FORMY 
FINANSOWANIA
RATY / LEASING